Aplikator zakiszania AZ-100-SHU

Aplikator do zakiszania AZ-100-SHU to gwarancja precyzyjnego i dokładnego zakiszenia materiału. Jest przystosowany do samodzielnego montażu – zawiesza się go na ciągniku lub innej maszynie z pomocą uchwytów montażowych. Trzy stopnie filtracji cieczy pozwalają na regulowanie jej wydajności. Każdy aplikator zakiszacz został skonstruowany na podstawie własnych projektów naszej firmy, posiada niezbędne atesty i gwarantuje bezpieczeństwo, jeżeli jest używany zgodnie z instrukcją. Sukces gwarantują również wysokiej jakości preparaty które są aplikowane za pomocą naszych maszyn.

Maszyny rolnicze są coraz bardziej zaawansowane technologicznie, dzięki czemu prace polowe są zdecydowanie łatwiejsze. Aplikator do zboża to urządzenie, którego zadaniem jest dostarczanie do materiału zakiszanego konserwantów, które wspomagają fermentację. Konstrukcja aplikatora pozwala na zamontowanie go zarówno na prasie, sieczkarni, jak i na przyczepie i maszynach służących do ugniatania pryzmy. Zakiszacz wyposażony jest w specjalistyczne rozpylacze, z pomocą których aplikowane są płynne środki. Wydajność cieczy opryskowej zależna jest od ciśnienia roboczego, którego siłę można regulować oraz od wielkości rozpylacza. Aplikatory do zboża dostępne są w różnych wersjach, które różnią się między sobą przeznaczeniem, wielkością i konstrukcją. Prócz modeli uniwersalnych, dostępny jest też zakiszacz, wyposażony w bardzo mocną pompę, którą można również tłoczyć środki chemiczne oraz kwasy. Aplikatory mogą być ciągane lub zawieszane z pomocą uchwytów montażowych, a także stacjonarne z kółkami i rączką.

Aplikator środków zakiszających ma na celu dostarczenie konserwantów, które wspomagają proces fermentacji w materiale zakiszanym.
Urządzenie jest uniwersalne i może być montowane na prasie, przyczepie, sieczkarni, a także na maszynach ugniatających pryzmę.
Aplikatorem dozowane są środki w formie płynnej za pomocą specjalistycznych rozpylaczy. Wydajność cieczy opryskowej regulowana jest poprzez zmianę ciśnienia roboczego oraz rozmiarem rozpylacza.

Typ maszyny: zawieszana

Sposób łączenia z ciągnikiem lub maszyną: uchwyty montażowe

Wymiary gabarytowe
długość 550 mm
szerokość 630 mm
wysokość 630 mm

Masa własna: 26 kg

Masa całkowita z napełnionymi zbiornikami: 126 kg

Pompa
producent: SHURflo
ciśnienie: 6,9 bar
wydatek: 6,8 dm3/min
napięcie zasilające: 12 DCV
natężenie prądu: 7 A
zasilanie: przewodem

Zbiornik
Wymiary gabarytowe:
długość: 520 mm
szerokość: 620 mm
wysokość: 520 mm
pojemność nominalna: 100 dm3
pojemność maksymalna: 110 dm3
średnica otworu wlewowego: 90 mm
wielkość oczek w sicie: 0,8 x 0,8 mm
skala na zbiorniku: 10 ÷ 100 dm3
działka elementarna: 10 dm3

Mieszadło
typ: hydrauliczne
liczba: 2 szt.

Zawór sterujący
liczba sekcji: 1 szt
zakres ciśnieniomierza: 0 ÷ 5/25 bar
dokładność skalowania ciśnieniomierza: 0,1 bar

Filtrowanie cieczy
liczba stopni filtracji: 3 szt.

Zawór spustowy
typ: przepływowy
położenie: z przodu pod zbiornikiem

Wysokość otworu wlewowego zbiornika
od powierzchni podłoża: 620 mm

Przewody cieczowe
oznaczenie: wąż do środków ochrony roślin 12.5 x 3
dopuszczalne ciśnienie: 20/50 bar

 

Zapytaj o produkt »